Jana Pawła II 26
Ełk

Informacje podstawowe

Godziny otwarcia

poniedziałek-piątek 10:00-18:00
sobota 10:00-14:00

Dodatkowe informacje

Jest to sklep rowerowy, w którym dokonuje się również napraw rowerów.

Opinie o Andzik

Dodaj opinię
1/5
„Super service”
Dnia 14.07.2014r. po wstępnym umówieniu się z Panią ekspedientką dostarczyłem koło rowerowe do pełnego przeszprychowania (wymiany wszystkich szprych).
Zapewniano mnie, że, nie będzie problemu z wykonaniem tej usługi. W sklepie zostały ustalone szczegóły dotyczące wykonania naprawy tj., (jakich i ilu szprych należałoby użyć, ceny za usługę a tak, że termin odebrania naprawionego koła).
W dniu 17.07.2014r. o godzina 15: 00 wykonałem telefon do sklepu, ponieważ w tym dniu umówiony byłem na odbiór felernego koła. Zostałem poinformowany, że” będzie gotowe za godzinę” ucieszyłem się nawet, bo to taka „solidna firma ANDZIK”.
Po upływie około 1,5 godziny zjawiłem się w sklepie i ku mojemu zdziwieniu okazało się, że, koło nie jest naprawione a nawet jest nietknięte.
Masakra ….
Zapewniono mnie, że koło na pewno będzie naprawione w dniu 18.07.2014r. na godzina 16:00.
Po przyjeździe do sklepu na zajutrz koło przyniósł Pan Przemek. O jej!!!!.To nie był odgłos zadowolenia i satysfakcji to było totalne zaskoczenie.
Szprychy stare, powyginane i poprzecierane jak były tak zostały. Przez cztery dni „servisant” wymienił 2 szprychy i wycentrował koło w taki sposób, że nawet nie dało się roweru pchać.
Totalna porażka, po co ludzie biorą się za coś, o czym w ogóle nie mają pojęcia?.
Postawa Pana Przemka zaskoczyła mnie, ponieważ stwierdził, że skoro nie podoba mi się sposób naprawy to mogę koło zabrać i nic nie muszę za to płacić ” za materiał i robociznę zapłacę sam”.
Biznes is biznes, ale, po co potrzebne były aż cztery dni???.
Życzę sukcesów w dalszym rozwijaniu firmy.
5/5
Kupiłem w sklepia Andzik rower Kross Eskier 2.0, 11 marca 2020 , bardzo miła obsługa , miła pani - polecam ....
1/5
Zostawilem rower dziecka w środę żeby naprawić w nim : centrowanie kół, regulacja hamulców, ogólny przegląd. Otrzymalem informację, że max do czwartku za tydzień będzie do odebrania. Dzwonie we wtorek za tydzień Pani mnie zapewnia, ze w czwartek będzie do odbioru. Dzwonie w czwartek o 15tej a Pani mnie zapewnia, ze dzisiaj będzie do odebrania. Przyjeżdzam po rower a tu.. niespodzianka. Usunięta najprostsza usterka (wymiana rączek gumowych) tylko po to, zeby zamydlić oczy klientowi, ze coś jest przy nim zrobione. Rower stał cały tydzień nietknięty. Więc pytam Pana dlaczego przytrzymują rower i oszukują klienta? A on mi odpowiada: "Jak Pan chce to mogę zrobić Panu ten rower w ekspresowym tempie nawet zaraz ale potrójnie policzę za naprawę" Szok. Nie polecam nikomu.
1/5
Jak się kupuje to jest wszystko ok. Gorzej jak coś muszą naprawić. Serwis porażka. Dużo gadania, mało znania się na tym co robią. Serwisant o ile nim jest, bo według mnie to przypadkowa osoba, ktòra niezbyt zna się na naprawach. Po wielu przeglądach gwarancyjnych i sprawdzeniu u innego autoryzowanego przez producenta serwisie dziękuję Bogu, że mòj syn jeżdżąc zakupionym i serwisowanym w Andziku motorze żyje.
5/5
Serwisu jeszcze żadnego tam nie robiłem ale kupiłem już tam 2 rowery firmy kross i jak na razie nie mam z nimi żadnego problemu.
1/5
Nasza przygoda w Andziku skończyła się interwencją policji.Oddając quada do drogiej naprawy, zapewniano nas o 14 dniowym terminie naprawy , jednakże termin ten przeciągnął się o niespełna 2,5 miesiąca. Andzik nie był w stanie poradzić sobie z zamówieniem części, które u innego dealera zostały dostarczone w 3 dni. Quad został rozebrany na części pierwsze, oddany w kartonie z licznymi usterkami. Nie rozdrabniając, się zażądano 1000 zł za rzekomą ,, diagnozę ,, oraz poprosiłem o oddanie quada w stanie jaki u nich został zastawiony. Tak jak powyżej , zastałem go w drobnym maku chcąc kolejnego tysiąca ode mnie za poskładanie go. Nie obyło się bez interwencji policji.
Z całego serca odradzam zakupów u tego dealera ( tym bardziej naprawy ).
Dodaj opinię