Twardowskiego 77
Kraków

Informacje podstawowe

Telefon:

Dodatkowe informacje

Jest to sklep rowerowy, w którym dokonuje się również napraw rowerów.

Opinie o Sklep rowerowy

Dodaj opinię
1/5
nie polecam sklepu. Podczas kupowania roweru było wszystko w porządku, ale gdy przyjechałam z reklamacją, że nie działa mi przednie światło - kilka dni po zakupie (okazało się, że kable nie były porządnie przymocowane) - jeden z panów, zapytał mnie, czy wiem, ze muszę włączyć te światła... odpowiedziałam, że tak, i mimo, iż nie znam się, to widać było gołym okiem, że z kablami jest coś nie tak. Panowie powiedzieli, ze naprawili. Przez dwa dni światła działały. okazało się, że jedynie włożyli kabel do środka i taka była ich praca. Byłam tam jeszcze raz - spotkała mnie podobna sytuacja. Nie miałam już ochoty na kolejne odwiedziny sklepu, więc udałam się do konkurencji i tam zrobili wszystko jak należy, dodam, że dzień przed zabraniem roweru do innego serwisu/sklepu przestało działać również światło tylne -również "wyskoczyły" kable.
Pracownicy są niemili, mam wrażenie, że trzeba nad nimi stać i marudzić, żeby cokolwiek zrobili. Wiem na pewno, że nigdy już się tam nie wybiorę.
1/5
Jedyny plus tego sklepu to że można dostać czasem spory rabat na zakup roweru. Natomiast podejście niektórych pracowników do klienta jest poniżej jakiegokolwiek poziomu (mowa o starszym gościu w okularach) a serwis jest beznadziejny. Niczego nie potrafią zrobić nawet regulacja piasty tylne sprawiła im kłopoty. Dlatego zrobiłem to sam. Zdecydowanie nie polecam sklepu a zwłaszcza ich serwisu.