1. Sklepy rowerowe
  2. Olsztyn

Czesław Ciućkowski Salon rowerowy

Lubelska 41e
Olsztyn

Informacje podstawowe

Godziny otwarcia

poniedziałek-piątek 09:00-18:00
sobota 09:00-15:00

Dodatkowe informacje

Jest to sklep rowerowy, w którym dokonuje się również napraw rowerów. Właścicielem sklepu jest Czesław Ciućkowski.

Opinie o Czesław Ciućkowski Salon rowerowy

Dodaj opinię
1/5
Plus: wybór rowerów - bardzo duży, cenowo różne przedziały, można znaleźć rower za 1000zł, a można znaleźć za ponad 3000 zł. I na tym plusy się kończą. Minusy? Dojazd, cóż trochę daleko, ale to najmniej istotna kwestia. Następnie - niemiła, wręcz olewająca obsługa tego salonu. Pani wisi na telefonie przez 5 minut (nie zagłębiałam się, czy była to rozmowa prywatna, czy służbowa), widząc, że przy kasie stoją klienci, zupełnie ich ignoruje. Na sklepie nie było (?) żadnego innego sprzedawcy, który mógłby służyć poradą odnośnie kupna odpowiedniego roweru. I podobna sytuacja nie zdarzyła się, niestety, po raz pierwszy. Podsumowując - takie same rowery można znaleźć w innym salonie za niższą cenę. W moim odczuciu - nie polecam.
5/5
Ogromny wybór rowerów, przemiła obsługa. Profesjonaliści. Polecam
5/5
Super Salon.
5/5
W serwisie mega fachowcy. Polecam
5/5
Salon godny polecenia. Miła obsługa, duży wybór jednośladów. Super
5/5
Najlepszy Sklep rowerowy w Olsztynie. Szacun
5/5
Polecam
5/5
POLECAM.
1/5
Ten cały Czesio co ma fryzurę jak by go piorun strzelił to były współpracownik UB, nikt by mu nie pozwolił w latach 90-tych rozkręcać biznesu gdyby nie zmyślał i nie kapował na innych biznesmenów za pieniądze, tak się tworzyły wtedy biznesy tych wszystkich olsztyńskich prywaciarzy.

Mało tego, to zwykły oszust i karaluch a ta jego córunia nie ma bladego pojęcia jak życie wygląda, rozkapryszona dziewczynka, która dostała wszystko na tacy bez większego wysiłku.

Omijać ten żydowski lokal szerokim łukiem.
Dodaj opinię